Terpsichore Ballet Company  

...

Evidenční formulář 

Terpsichore Ballet Company
(Open Class) 

Jak již název napovídá, tréninky jsou zde v nabídce formou "Open Class".  Zájemce si zde ve formuláři zvolí celkové množství lekcí za dané pololetí. Uváděný průměrný počet lekcí v týdnu je jen orientační údaj. Docházku v tom kterém týdnu pak člen TBC řeší dle svých individuálních časových možností, nebo dle potřeby. V nabídce jsou stabilně tyto termíny tréninků:

pondělí + úterý + čtvrtek + pátek:  začátek a konec lekcí se bude pohybovat v časovém rozpětí 18:00-21:00. Přesný časový rozvrh bude domluven s členy TBC po 9. září, na základě vzájemné dohody a dle rozvrhů, které dostanou studenti ve školách)

(sobota - pouze na vyžádání, nebo dle potřeby v případě chystaného vystoupení, či soutěže) 

neděle - 17:00-20:15  trénink/90min + Repertoár/90min 

Cena předplacených tréninků za jedno pololetí (5 měsíců) :

20 lekcí (1 lekce týdně)     5.000,-Kč

40 lekcí (2 lekce týdně)    9.000,-Kč

60 lekcí (3 lekce týdně)    13.000,-Kč 

80 lekcí (4 lekce týdně)    14.000,-Kč 

100 lekcí (5 lekcí týdně)    15.000,-Kč           

Ve formuláři uveďte preferované kontakty, na které si přejete dostávat organizační zprávy. Pokud požadujete informace dostávat na víc tel. kontaktů nebo mailů, vyplňte je v samostatných kolonkách. 

Odesláním Ev. formuláře udělujete souhlas se zpracováním všech uvedených os. údajů dle zákona o GDPR.

Dále stvrzujete, že jste seznámeni s Provozním řádem Baletní školy Terpsichoré, Provozním řádem Baletního studia - Budečská 35, Praha 2, a Domovním řádem Maceškova paláce, berete je na vědomí a budete je dodržovat. Vše je k dispozici v tištěné podobě v recepci studia, na požádání zasíláme v elektronické podobě.