Soutěžní skupina

...

Informace o nácviku soutěžních choreografií, 
které jsou zde uvedené, se týkají vždy POUZE účastníků soutěží, včetně náhradníků.

Pro všechny ostatní žáky platí vždy běžný rozvrh hodin.
  Tréninky soutěžních skupin běžnou výuku ostatních žáků nikdy nenarušují.

Pokud se děti, které prozatím nejsou zařazené v soutěžní skupině, chtějí (nezávazně) zúčastnit mimořádných tréninků této skupiny,

mají vždy dveře otevřené - aktivitě se meze nekladou.


BALETNÍ  MLÁDÍ 2022

14. ročník mezinárodní soutěže v klasickém a moderním tanci proběhne ve dnech
12. a 13. 11. 2022 v Kulturním domě Ládví v Praze 8.


Soutěžíme pouze v sobotu 12. 11. 2022

Kat. 1 C - Pařížská polka  
9:45-10:00 sraz ve vestibulu Kulturního domu (odchod do šatny - příprava...)
11:45 - tančíme  (po odtančení můžou děti s rodiči do hlediště)
12:45 - sraz na vyhlášení výsledků 
13:00 - vyhlášení výsledků     


Kat. 2 C - Etuda 
11:20-11:30 sraz ve vestibulu Kulturního domu (odchod do šatny a následně do hlediště...)
11:45  fandíme v hledišti kamarádům ze skup. 1C (poté šatna/příprava, česání, rozcvičení ...)
14:40 - tančíme (po odtančení můžou děti s rodiči do hlediště)
16:30sraz na vyhlášení výsledků  
16:45 - vyhlášení výsledků  
poté odchod do šatny - převlékání / koho se týká Vídeň... 


Kat. 3 C - Vídeňská polka 
17:35 - tančíme (po odtančení můžou děti s rodiči do hlediště)
18:30 - opětovný sraz na vyhlášení výsledků
18:45 - vyhlášení výsledků 


Zkoušky mimo běžný rozvrh:
sobota 5. 11. 2022 - !! POZOR !! - místo konání - Studio v Maceškově paláci
10:00 - 14:00 Pařížská polka
15:00 - 19:00 Vídeňská polka + Etuda 

Soutěžní čísla a obsazení:

Pařížská polka - kat. 1C
Saidou Diallo, Alžběta Janečková, Viktorie Janečková, Ela Chuchmová, Marie Karpovich, Klára Kolbabová, Jan Malíř, Amapola Maňáková, Emily Martirosyan, Anna Mrzenová, Mia Nerandžičová, Gabriela Pěknicová, Lucas Průša, Francesca Rivera, Sebastian Rivera, Justýna Soudná, Anežka Urbanová, Lyu Wu 
Náhradníci: Marika Šefčíková, Ema Rabiencná, Ema Menclová

Etuda - kat. 2C
Emily Arnoldová, Barbora Čechová, Barbora Culka, Alžběta Janečková, Nela Kubálková, Apolena Miksová, Anna Mlynáříková, Nicol Sarah Novotná
Náhradníci: Ivanka Leonova, Sára Čojdžildžav, Sofia Džrakič, Viola Machová

Vídeňská polka - kat. 3C 
Emily Arnoldová, Barbora Čechová, Barbora Culka, Nela Kubálková, Ivanka Leonova, Apolena Miksová, Anna Mlynáříková, Nicol Sarah Novotná        
Náhradníci: Alžběta Janečková, Sára Čojdžildžav, Sofia Džrakič, Viola Machová

    









ČSH - Mladá Boleslav  -  11. 6. 2022
Jakékoliv další bližší informace, než místo a datum konání soutěže, prozatím od pořadatele nemáme,
vzhledem k tomu, že ještě nebyla uzávěrka přihlášek. Po obdržení informace obratem sdělíme. 

PANENKY: 
Barbora Culka, Barbora Čechová, Alžběta Janečková, Maria Kazyrevič, Amapola Maňáková, Apolena Miksová,
Anna Mlynáříková, Mia Nerandžičová, Francesca Rivera, Victoria Russkikh, Anežka Urbanová
 

VÍDEŇSKÁ POLKA:

Emily Arnoldová, Barbora Culka, Barbora Čechová, Alžběta Janečková, Ivanka Leonova, Apolena Miksová, Anna Mlynáříková, Victoria Russkikh

MORAVSKÁ LIDOVÁ:

Emily Arnoldová, Barbora Culka, Barbora Čechová, Alžběta Janečková, Ivanka Leonova, Apolena Miksová, Anna Mlynáříková, Victoria Russkikh, Maria Kazyrevič, Saidou Diallo