Závěrečné představení

VÁNOČNÍ PŘEDSTAVENÍ v Kongresovém centru Praha

19.12. a 20.12. 2022 od 18:00


ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ 

23.6. od 18:00







Závěrečné představení 2022

     24.  června 2022    18:00

Vstupenky v prodeji zde:
 
 https://www.ticketportal.cz/event/Zaverecne-predstaveni-Tanecni-centrum-Praha


Obsazení: 

KUŘÁTKA:

kuřátka: Emily Martirosyan, Viktorie Janečková, Anna Mrzenová, Lucas Průša, Eliáš Marek, Ella Chuchmová, Loren Babická  
slepičky: Barbora Culka, Barbora Čechová, Saidou Diallo, Alžběta Janečková, Anna Mlynáříková,  Anežka Urbanová 

KLOKANI:
Mia Babická, Justýna Švecová, Milana Russkikh, Emma Milotova, Justýna Soudná, Amapola Maňáková, Johana Valdaufová, Agáta Valdaufová, Mia Nerandžičová, Klára Kolbabová, Laura Borch, Gabriela Pěknicová, Marie Karpovich, Francesca Rivera, Sebastian Rivera, Lála-Lyu Wu, Bubu-Chou Wu

PAŘÍŽSKÁ POLKA:
Alžběta Janečková, Anežka Urbanová,  Lála-Lyu Wu, Justýna Soudná, Amapola Maňáková, Mia Nerandžičová, Klára Kolbabová, Laura Borch, Gabriela Pěknicová, Karpovich Marie, Francesca Rivera, Saidou Diallo

Viktorie Janečková, Anna Mrzenová, Ella Chuchmová, Milana Russkikh, Sebastian Rivera, Bubu-Chou Wu, Lucas Průša, Emily Martirosyan 

VÍDEŇSKÁ POLKA:
Emily Arnoldová, Barbora Culka, Barbora Čechová, Alžběta Janečková, Maria Kazyrevič, Ivanka Leonova, Apolena Miksová, Anna Mlynáříková, Victoria Russkikh, Nicol Novotná, Evgenia Belokopytova, Emma-You Wu

HEJ GORALE ! :
Emily Arnoldová, Barbora Culka, Barbora Čechová, Ivanka Leonova, Apolena Miksová, Anna Mlynáříková, Victoria Russkikh, Maria Kazyrevič, Nicol Novotná, Emma You Wu


VŠE O NÁCVIKU: 

Informace v tomto odstavci jsou určené především rodičům našich "nováčků".
Ostatní náš studijní program s maximálním TÝMOVÝM nasazením před závěrečným představením již znají a zkoušky během státních svátků a víkendů je už rozhodně nepřekvapí.     

Od  1. května (daného roku)  jsou vždy všechny tréninky a zkoušky i mimo běžný vyuč. rozvrh,
pro VŠECHNY ÚČINKUJÍCÍ již naprosto NEZBYTNÉ. Prosím, podívejte se na ukázku úrovně našich záv. představení:

https://www.youtube.com/watch?v=W3hnw7ECIf0 

... po zhlédnutí jistě pochopíte, že všechny jiné důvody absence než nemoc, 
v zájmu nejen svého dítěte, ale především s ohledem na všechny ostatní účinkující děti,
je dobré velmi důkladně zvážit ... 
JSME TÝM. 
 










Počítejte především se zkouškami o prodloužených víkendech        
1.-3. a 8.-10. května 2020
a poslední dva víkendy před představením, tzn.
30.-31. května  a   
6. - 7. června. 

Zkoušky v těchto výše uvedených termínech 
GENERÁLKY  13. a 20. června  
jsou pro nácvik všech velkých společných scén již
 POVINNÉ.

- podrobný časový rozpis všech zkoušek - viz níže. 

OBSAZENÍ najdete pod rozpisem zkoušek  









-----------------------------------------------------------

9. června 2019  (neděle)

POZOR - na jevišti zkoušíme ve CVIČEBNÍM úboru !!!

10:30 - 10:45 - SRAZ u bočního-služebního vchodu DnV 

10:45 - 11:00 - postupně odchod všech DĚTÍ do šaten ( s dozorem) 

11:00 - 12:00  OPRAVA špatně učesaných drdolů + zdobení ... 

12:00 - 13:30  - celá Růženka 

13:30 - 14:00  Panenky (nové obsazení) 

13:45 - 14:00 předání dětí - Blešky, Berušky, Včelky, V3 + V4, které neúčinkují ve 2. části - zpátky rodičům  (boční služeb. vchod)

14:30předání Panenek - rodičům 

14:30 - 16:00  zkouška 2. části (bez Myšek a Panenek!!) 

                               s hosty  + klaněčkou 

--------------------------

NÁSTUP NA PŘEDSTAVENÍ - tzn. SRAZ u služebního vchodu 

16:15   roč.  V3 + V4 

17:00   roč. Blešky Berušky Včelky

ODPOLEDNE všechny děti, které odchází domů MOC PROSÍM - KLIDOVÝ režim (...bez bazénů, sportování, prolézaček a pod. ... )

-------------------------------

Všechny holčičky s sebou:

- nové (čisté a neroztrhané!!) baletní punčocháče

- tělové kalhotky (pokud nemáte - stačí bílé namočit do černého čaje na cca 2-5 min.) 

- čisté a neroztrhané baletní piškoty  (lze prát v pračce) 

- na "hladko" a pevně učesaný drdol - kdo nezvládne, tak alespoň culík, drdol učešeme... 

K pití prosím JEN ČISTOU VODU nejlépe BEZ bublinek !!! 

Závěrečné představení 2019


"O Šípkové Růžence"  -  Gala Terpsichoré

OSOBY A OBSAZENÍ:

Princezna Aurora: Miho Ogimoto - první sólistka baletu ND Praha j.h.

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/balet/umelci/miho-ogimoto

Princ Desire: Giovanni Rotolo - první sólista baletu ND Praha j.h. 

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/balet/umelci/giovanni-rotolo

Modrý pták:  Matěj Šust - sólista baletu ND Praha -  j.h. 

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/balet/umelci/matej-sust 

Princezna Florina: Lenka Hrabovská - demisólistka baletu ND Praha - j.h.

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/balet/umelci/lenka-hrabovska  

Modré ptáčátka:  Tamara Kalistová, Alžběta Janečková, Saidou Diallo, Beata Rohnová, Tereza Plchová, Sofia Stjopkina, Tereza Pánková, Laura Zavadilová, Ema Hnátová, Sára Melichárková

Víla Lásky: Viktorie Winklerová

Víla Zla - Carabos: Josefína Bečvářová

Karkulka:  Anna Mlynáříková

Vlk: Eliška Nováková - sólistka Pražského komorního baletu - j.h.

a stromečky : Barbora Čechová, Barbora Culka, Natália Krayushkina, Markéta Laštovková, Leila Chrzanowská, Sára Nosková, Sofie Kuželová

Kocour: Adéla Čechová 

Kočka : Anna Sharogradskaya

a odvážné myšky:  Viktorie Janečková, Francesca Rivera, Agáta Valdaufová, Amapola Maňáková, Laura Borch, Justýna Švecová, Nina Rudolfová, Lili Sviteková, Sebastian Rivera 

Našim cílem je udělat radost co nejvíce dětem a vyřešit myšky dvojím obsazením (2.6. a další 9.6.)

ale ... jak jste viděli, jedná se o "hereckou" roli, kde je nutná naprostá soustředěnost a pohotovost dětí, aby proběhly jevištěm v přesně určenou chvíli a přesně danou dráhou... a to se zatím ne všem vybraným myšičkám na zkouškách povedlo ... takže předem upozorňujeme, že to s druhou partou ve středu ještě zkusíme (ale výsledek sami neznáme) a konečné obsazení tedy bude jasné až po zkoušce, ve středu večer !! (ve čtvrtek ráno musí jít program do tisku) 

Popelka: Josefína Bečvářová

Paleček: Vojtěch Exner 

bratři Palečka: 

Obr:  Milan Boček j.h 

Drahokamy: Karolína Maletová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Magdalena Uřičařová

Víly Hudby:  Barbora Čechová, Barbora Culka 

Víla Štědrosti: Natália Krayushkina

a její malé víly:  Sofia Gončarová, Francesca Rivera, Eliška Rychnovská, Johana Valdaufová, Laura Borsch, Dominika Čabrádková, Johana Němcová, Amapola Maňáková, Marie Šťastná, Aneta Podrazilová, Anna Šretrová, Evelyn Vostry (+Babu) 

Víla Radosti: Markéta Laštovková

a její malé víly a elf: Sebastian Rivera, Justýna Říhová, Justýna Švecová, Nina Rudolfová, Rozálie Balcarová, Zora Chvalovská, Ema Trkovská, Viktorie Kaiserová, Lilli Ann Sviteková, Viktorie Janečková, Sofie Hodková, Viktorie Anna Ondrušová (+Barča) 

Víla Moudrosti: Leila Chrzanowská, 

a její malé víly: Alžběta Janečková, Eliška Jílková, Ema Hodková, Tamara Ďuricová, Emma Milotová, Ema Dovrtělová, Anna Kosatíková, Tereza Kazdová, Artemis Vergini, Alexandra Potemkina, Emilie Pochopová (Romy Shaw)  

Víla Něžnosti: Sára Nosková

a její malé víly a elf: Vojtěch Menoušek, Mína Kašparová, Anna Moravcová, Karolína Macháčková, Josefína Skalická, Julie Skalická, Elena Dufková, Elen Čabrádková, Emilija Lenartaite, Maya Chmelnická, Agáta Valdaufová,   Ella Bartušková (Sofia Rusňáková)

Netopýři:  V4 + Sofie Kuželová, Mela Kirsch 

Polonéza:  Viktorie Winklerová, Josefína Bečvářová, Adéla Čechová, Anna Sharogradskaya, Anna Mlynáříková, Eliška Nováková j.h., Vojtěch Exner, Natália Krayushkina, Markéta Laštovková, Leila Chrzanowská, Sára Nosková, Karolína Maletová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Magdalena Uřičařová, Lenka Hrabovská j.h. 

Květinový valčík:  V4 + Sofia Stjopkina, Sofia Kuželová, Mela Kirsch, Viktorie Winklerová, Josefína Bečvářová, Adéla Čechová, Anna Sharogradskaya, Anna Mlynáříková, Eliška Nováková j.h., Vojtěch Exner, Natália Krayushkina, Markéta Laštovková, Leila Chrzanowská, Sára Nosková, Karolína Maletová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Magdalena Uřičařová

Růžičky: Apolena Miksová, Viviana Chrzanowská, Rosaria Mlčková, Nicol Novotná, Eugenia Belokopytova, Maria Kazyrevich,  Barbora Součková, Alexandra Černá, Sofie Kuželová, Mela Kirsch + Vojtěch Exner  (náhr. - roč. V4)   

Děti - louka :  V3 + V4 

Mazurka:  všichni - kromě malých vil a elfů 

----------------------------------

Druhá část - GALA 9. 6.

1)   Naši nejmenší ... 

2)  Addams Family  

3)  host - Bollywood

4)  Myšky

5)  host - Muzikál

6)  Tarantela  

7)   Annen Polka

8)   host - JM Dance

9)   Pan Tau 

10)  Host - Wahe 1

11)   Jahody 

12)  Jak silná mám tu stát ? 

13)   Valčík s chybou

14)   Host - Wahe 1

15)  Panenky - Anna Mlynaříková, Barbora Čechová, Barbora Culka, Sofia Stjopkina, Apolena Miksová, Viviana Chrzanowská, Nicol Novotná, Maria Kazyrevich , Alžběta Janečková, Tamara Kalistová, Tereza Plchová, Rosaria Mlčková 

16)  Mozart

17)  klaněčka - všichni